LOGOWANIE DLAPARTNERÓW

Profil firmy

    Firma BLASC Sp. z o.o. zorientowana jest na zapewnianie swoim Klientom kompleksowej obsługi infrastruktury informatycznej począwszy od audytu poprzez prowadzenie projektów informatycznych aż po usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

    Podstawowym trzonem firmy jest wysoko-kwalifikowana, posiadająca wieloletnie doświadczenie, kadra inżynierów, projektantów, administratorów i techników.
    Poprzez skutecznie realizowaną strategię budowy struktur zadaniowo organizacyjnych opartej na fachowej wiedzy naszych pracowników firma BLASC oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

 1. Realizacji napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
 2. Dostarczania rozszerzonego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
 3. Wsparcia obsługi oprogramowania systemowego i biurowego
 4. Doradztwa w zakresie modernizacji, zwiększenia efektywności
  wykorzystania posiadanej infrastruktury w oparciu o nowe technologie
 5. Projektowania i instalacji rozwiązań opartych o nowe technologie
 6. Zarządzania i administrowania systemami komputerowymi
 7. Usług outsourcingowych
 8. Usług okresowych konserwacji sprzętu
 9. Audytu infrastruktury teleinformatycznej

    Łącząc specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii, oprogramowania i usług stanowimy silny i stabilny filar działań biznesowych naszych Klientów.

    Najważniejszym parametrem jaki jest brany pod uwagę podczas rekrutacji pracowników technicznych są umiejętności i doświadczenie praktyczne zdobyte w branży informatycznej. Kładziemy duży nacisk na umiejętności współpracy w zespole, terminowość realizowanych projektów, predyspozycje i możliwości osobowościowe kadry pozwalające na zaangażowanie i chęć do dalszej edukacji, która jest niezbędna dla zapewnienia stałego rozwoju firmy gwarantując klientom i producentom sprzętu terminowość i profesjonalizm realizowanych usług.back up print

Blasc sp. z o. o. , Wszelkie prawa zastrzeżone 2006
projekt i wykonanie Quicksilver.pl